سامانه شتاب دهنده مرور صفحات وب

  استفاده بهينه از پهناي باند خطوط اينترنت و نيز كاهش حجم ترافيك شبكه‌هاي سرويس ‏دهنده از جمله مهم‏ترين دغدغه‌هاي سرويس‏ دهندگان اينترنت است. بخصوص زماني كه سرويس‏ دهندگان مجبورند بازاء پهناي باند مصرفي و يا حجم تبادل اطلاعات هزينه گزافي را بپردازند.
  به علاوه استفاده نامناسب از پهناي باند خريداري شده به كاهش سرعت و نارضايتي كاربران نيزمي‌انجامد. آمارها نشان مي‏دهد بيش از 50% سايت‏هاي درخواستي كاربران ISP ها تكراري بوده و به همين ميزان از پهناي باند آنها هدر ميرود. از سوی دیگر پهنای ‏باند خریداری شده توسط ISP ها عمدتا“ بصورت کامل زیربار نرفته و بر اساس آمارها حداقل 30% از آن هدر میرود.
  دلیل این امر آنست که همیشه پهنای باند کاربران ISP ها از پهنای باند کل ISP کمتر است. نیاز شرکت‏های ارائه کننده خدمات به ثبت دسترسی‏های کاربران برای پاسخگوئی به مراجع قضائی از مهمترین نیازهای آنان محسوب می‏شود.

 • iNetCache رقبای زیادی دارد

  iNetCache رقبای زیادی دارد! اما مزایای منحصر بفردی باعث پیشی گرفتن آن از رقبا شده است. از جمله مهمترین مزایای iNetCache خاصیت Transparency آنست. این خصیصه موجب میشود تا کاربران بدون اینکه نیاز به تنظیم خاصی داشته باشند، از آن استفاده کنند. ساده تر کردن روش ارتباط کاربران و استفاده راحتتر و بدون تنظیم خاص از سرویس، خواست همه سرویس دهندگان است و تصور اینکه کاربر در مرورگر خود چیزی بنام Proxy تنظیم کند، تصوری قرون وسطائی است!

 • iNetCache WebCache Engine

  مکانیزمی هوشمند و پیشرفته، iNetCache را قادر میسازد تا با انجام مقایسه ای بین محتوای اطلاعات ذخیره شده و اطلاعات اصلی بر روی سایت مقصد از بروز بودن آن اطمینان حاصل کند و در نتیجه با حداکثر سرعت و حداقل استفاده از پهنای باند اینترنت، اطلاعات مورد نیاز کاربر را به وی تحویل دهد. در صورت بروز نبودن اطلاعات، اطلاعات ذخیره شده با اطلاعات بروز جایگزین شده و سپس به کاربر ارائه میشود. این روند باعث کاهش ترافیک شبکه تا …